Zestaw Plus


14 391,00 zł
13 527,54 zł Zniżka 6%


2 273,04 zł
2 136,66 zł Zniżka 6%

x 2


4 920,00 zł
4 624,80 zł Zniżka 6%

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Zawartość pakietu

46.jpg
Łatwość obsługi dzięki panelowi sterowania
Cztelny wyświetlacz, duże porkętło sterowania sprawia, że urządzenie ułatwi pracę każdemu użytkownikowi
47.jpg
Kompaktowe rozmiary
Dzięki tej konstrukcji urządzenie jest zwrotne nawet na niewielkich powierzchniach.
48.jpg
Łatwość dostępu do baterii
Dzięki zdejmowanemu zbiornikowi z łatwością dostaniesz się do akumulatorów, dzięki czemu możliwy jest wielozmianowy system pracy. 
Szorowarka Karcher BD 43/25 C BP to kompaktowe, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenie, idealne do utrzymania czystości na różnych powierzchniach. Zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika, gwarantuje rewelacyjne rezultaty czyszczenia.

Łatwość obsługi i kompaktowe rozmiary Karcher BD 43/25 C BP

Panel sterowania urządzenia cechuje się czytelnym wyświetlaczem oraz dużym pokrętłem sterowania, co sprawia, że praca z BD 43/25 C BP Karcher jest intuicyjna i przyjemna dla każdego użytkownika. Dzięki niewielkim gabarytom szorowarka doskonale sprawdza się w pracy na małych powierzchniach, takich jak wąskie korytarze, sklepy czy magazyny.

Łatwość dostępu do baterii i wielozmianowy system pracy

Dzięki zdejmowanemu zbiornikowi, uzyskanie dostępu do akumulatorów, jakie ma szorowarka BD 43/25 C BP 1.515-400.0, jest niezwykle proste. To ułatwia wymianę baterii i pozwala na wielozmianowy system pracy, co jest niezwykle korzystne dla profesjonalistów, którzy potrzebują nieprzerwanej pracy urządzenia.

Szorowarka BD 43/25 C Bp jest niezwykle zwrotna, cicha i łatwa w obsłudze. Dzięki swoim niewielkim gabarytom i dużej szerokości czyszczenia sprawdzi się nie tylko w wąskich przejściach w sklepie czy między regałami ale również na małych magazynach. Panel sterowania EASY został stworzony po to aby każdy użytkownik bez problemu poradził sobie z urządzeniem. Duży korek wlewowy daje możliwość napełniania zbiornika zarówno wiaderkiem jak i wężem ogrodowym. 


Wyposażenie

  • belka ssąca w kształcie litery V
  • 2x listwa dwustronna poliuretanowa
  • szczotka tarczowa czerwona
  • system dwóch zbiorników
  • pływak zabezpieczający przelanie urządzenia
  • kółko odbojowe
  • porkętło regulacji belki ssącej
  • system Quick do szybkiego montażu/demontażu szczotki

Brak w wyposażeniu: akumulatorów, prostownika. Sprawdź je w polecanych produktach, gotowych zestawach lub skontaktuj się z nami w celu wyboru odpowiedniego  rozwiązania.


Praca tym urządzeniem gwarantuje rewelacyjne rezultaty czyszczenia !Wystarczy przygotować w urządzeniu roztwór roboczy - ułatwia to duży wlew zbiornika na czystą wodę


Łatwość zdejmowania szczotki ułatwia duży uchwyt do wciskania nogą, bez konieczności schylania się. masz pytania? - skontaktuj się z nami!
Zaufaj sprawdzonej marce Opis

Wydajność powierzchniowa (m²)
1720
Ciężar z akumulatorem (kg)
118
Prędkość obrotowa (obr/min)
180
Moc znamionowa (W)
1400
Nacisk szczotki (g/cm²)
30-40
Szerokość odsysania (mm)
850
Ciężar bez wyposażenia (kg)
48
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
1135 x 520 x 1025
Pojemność zbiornika (l)
25/25
Szerokość robocza (mm)
430
RM 31 Wł_1.jpgBelka ssąca w kształcie litery V o szerokości 900 mm charakteryzują się doskonałymi właściwościami ślizgowymi na wszystkich powierzchniach, a zwłaszcza na połączeniach. Łatwe do wymiany listwy ssące, które mogą być używane nawet 4 razy, są rowkowane i wykonane z wytrzymałego, odpornego na olej i przezroczystego poliuretanu o długiej żywotności. Poziomica umieszczona górze belki umożliwia łatwą regulację, a rolki podporowe gwarantują odpowiednią odległość od podłoża przez cały czas. Dodatkowe obciążniki utrzymują nacisk na stałym poziomie. Usprawniona konstrukcja króćca ssącego zapobiega zatykaniu, a także poprawia jakość ssania.

listwy 38-12.jpg
Akumulator żelowy 12 V o pojemności 85 Ah. 
Ilość cykli ładowania: 700
Waga: 34 kg
Dywany BD 30.jpg

Opis

Ciężar (kg)
34
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
345/171/235
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku