• -64,00 zł

EDI 4 Skrobaczka akumulatorowa do szyb

1.598-900.0
249,00 zł
185,00 zł Zniżka 64,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Akumulatorowa skrobaczka do szyb EDI 4

Akumulatorowa skrobaczka z obrotową tarczą do wygodnego usuwania lodu z szyb samochodowych. Doskonale usuwa wszystkie rodzaje lodu: szron, czysty lód – bez uszkadzania szyb i uszczelek. Koniec z męczącym skrobaniem lodu z szyb kawałek po kawałku! Dzięki obrotowej tarczy i sześciu wytrzymałym plastikowym ostrzom akumulatorowa skrobaczka EDI 4 poradzi sobie z usuwaniem nawet grubego lodu z szyb. Urządzenie wystarczy delikatnie nacisnąć od góry, aby tarcza z ostrzami zaczęła się obracać. Jeśli ostrza się zużyją, tarczę można wymienić bez użycia narzędzi. Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja skrobaczki do szyb EDI 4 (wraz z pokrywą ochronna na tarczę z ostrzami) ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie w samochodzie. Zintegrowana dioda LED miga, gdy urządzenie wymaga ładowania.

Karcher EDI 4 - sposób na wygodne usuwanie lodu

Urządzenie EDI 4 Karcher jest wyposażone w wydajną baterię litowo-jonową. Jedno ładowanie pozwala na wielokrotne użycie. Kompaktowe rozmiary zapewniają wygodne przechowywanie. Co więcej, skrobaczka Karcher EDI 4 może być ładowana w trakcie podróży autem Wystarczy podłączyć ją do akumulatora samochodowego. Dzięki temu urządzenie jest zawsze gotowe do pracy.

Skrobaczka samochodowa Karcher EDI 4 - zadbaj o bezpieczeństwo zimą

Karcher EDI 4 1.598-900.0 jest niezwykle wygodny w używaniu. Aby uruchomić skrobaczkę, wystarczy niewielki nacisk. Urządzenie jest wyposażone w pokrywę ochronną na tarczę z ostrzami, dzięki czemu zarówno przenoszenie, jak i przechowywanie nie stanowią problemu. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 15 minut. Aby naładować baterię w 100%, urządzenie musi być podłączone do prądu przez 3 godziny.

Wyposażenie

  • Osłona
  • Kabel do ładowania

Zapomnij o porannym skrobaniu!
Sprawdź jakie to proste

PCL3.jpg

PCL4.jpg

Zaufaj sprawdzonej marce
Dane techniczne
1.598-900.0
6 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz opinie naszych Klientów

CZĘSTO KUPOWANE Z TYM PRODUKTEM
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku