function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Akcesoria do parownic Karcher | ErpixKarcher24.pl
Akcesoria do parownic Karcher
Akcesoria do parownic Karcher | ErpixKarcher24.pl

Akcesoria do parownic Karcher

Karcher - akcesoria do parownic usprawniające pracę

Parownice to urządzenia, za pomocą których jesteśmy w stanie w krótkim czasie poradzić sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, bez konieczności używania detergentów. Zaletą wykorzystywania tego typu sprzętów jest znacznie większa wydajność pracy, w porównaniu do tradycyjnych sposobów sprzątania. Dzięki temu, doprowadzenie powierzchni do idealnej czystości nie zajmie nam dużo czasu oraz nie będzie wymagało praktycznie żadnego wysiłku. Co więcej, gorąca para wodna skutecznie usuwa różnego rodzaju drobnoustroje. Parownica Karcher oraz dołączone do niej akcesoria to zestaw, który sprawdzi się w każdym domu.

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju elementy potrzebne do użytkowania sprzętu. Zapewniamy m.in. szeroki wybór szczotek, dostępnych zarówno w formie pojedynczych sztuk, jak i zestawów. Za ich pomocą można skutecznie poradzić sobie z wyczyszczeniem różnych powierzchni, zarówno w kuchni, jak i łazience. Wersje z mosiężną szczeciną są polecane zwłaszcza w przypadku zaschniętego brudu, który bardzo często znajduje się np. na kuchenkach lub w piekarniku.

Karcher - parownica i akcesoria dla wymagających

W naszej ofercie znalazły się ponadto specjalne powłoczki z mikrofibry, przeznaczone do parownic w formie ręcznej dyszy. Oprócz tego, dostępne są ściereczki podłogowe, wyróżniające się bardzo dużą chłonnością. Karcher produkuje parownice oraz akcesoria, które wyróżniają się łatwą obsługą i prostym montażem oraz demontażem poszczególnych elementów. Co więcej, podczas wymiany pada, użytkownik nie ma kontaktu z brudem.

Zapewniamy także spory wybór różnego rodzaju dyszy, które można z łatwością dopasować do konkretnej powierzchni. Akcesoria do parownicy Karcher są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu wyróżniają się bardzo długą żywotnością. W asortymencie znajdują się również takie elementy jak filtry odkamieniające, nakładki, ściereczki, worki i wiele więcej. W opisie poszczególnych akcesoriów znajdują się informacje na temat kompatybilności z konkretnymi modelami urządzeń.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();