Lista produktów marki Kärcher

Produkty Karcher – setki dostępnych możliwości

Karcher to znana na całym świecie marka tworząca od lat wydajny, niezawodny i przede wszystkim skuteczny sprzęt czyszczący. Jako autoryzowany punkt sprzedaży produktów marki Karcher, chcemy Ci przedstawić setki możliwości, jakie na Ciebie czekają. To przede wszystkim urządzenia czyszczące, takie jak myjki ciśnieniowe w wersji profesjonalnej i domowej, spalinowej, elektrycznej i akumulatorowej. Oczywiście to jedynie przykład, nasza oferta obejmuje szorowarki z fotelem dla operatora idealne do hal produkcyjnych, magazynów czy galerii handlowych. 

Zapewniamy urządzenia czyszczące marki Karcher w wielu wydaniach. Chcemy jednocześnie podkreślić, oferta dostosowana jest do potrzeb i indywidualnych wymagań naszych klientów. Znajdziesz u nas dmuchawy do liści w kilku wydaniach, zróżnicowane pod kątem mocy czy pojemności zbiornika. Nie inaczej będzie w przypadku myjek ciśnieniowych, gdzie także jeden produkt będzie występował w kilku wersjach najczęściej o zmiennym generowanym ciśnieniu czy mocy. Mamy więc nadzieję, że znajdziesz u nas to, czego aktualnie szukasz!

Urządzenia do sprzątania marki Karcher – wszystko, czego potrzebujesz

Chcesz, aby codzienne lub okresowe porządki były przyjemne, łatwe i niepochłaniające czasu tak mocno, jak do tej pory? W takim razie wybierz urządzenia sprzątające firmy Karcher. Znajdziesz u nas myjki ciśnieniowe do domu lub firmy, odkurzacze warsztatowe i domowe, myjki parowe do usuwania zanieczyszczeń z szyb, odkurzacze parowe i wiele więcej. Z naszymi propozycjami zadbasz o czystość w swoim domu, tarasie, podjeździe, a także w halach produkcyjnych i przemysłowych. Oferta obejmuje produkcje domowe i profesjonalne! 

Profesjonalne i domowe urządzenia czyszczące

Chcemy podkreślić, że jako autoryzowany sprzedawca urządzeń do sprzątania od firmy Karcher, dbamy o to, aby nasi klienci mogli znaleźć to, czego szukają bez względu na ich wymagania. Stąd w ofercie urządzenia czyszczące w wersji domowej i profesjonalnej. Najczęściej sprzęt różni się mocą, ciśnieniem pracy, wymiarami lub sposobem zasilania. Firmom polecamy większe, mocniejsze, wydajniejsze urządzenia, w domu z kolei sprawdzą się te mniejsze i słabsze, mimo wszystko wciąż skuteczne! Zachęcamy do składania zamówień!

Jest 812 produktów.

Pokazano 1-12 z 812 pozycji

Indeks: 1.629-731.0

Marka: Kärcher

AD 4 PREMIUM ODKURZACZ KOMINKOWY KÄRCHER 1.629-731.0

Urządzenie, jakim jest Karcher AD 4 PREMIUM 1.629-731.0 należy używać do usuwania pozostałości chłodnych – nie wolno wsysać odkurzaczem popiołu gorącego, gdyż może to grozić jego uszkodzeniem!Uniwersalność Karcher AD 4 PREMIUM jest zauważalna natychmiast – sprząta nie tylko zimny popiół, ale może także być używany jako tradycyjny odkurzacz, który z...

Cena 585,00 zł Cena podstawowa 799,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku