Zamiatarki Karcher

Zamiatarki Karcher

Zamiatarki Karcher to wydajne urządzenia, dzięki którym można zdecydowanie szybciej oczyszczać chodnik, alejki oraz podjazdy. Sprzęty tego typu są wykorzystywane do usuwania piasku, drobnych śmieci i innych zabrudzeń znajdujących się na powierzchniach płaskich. Firma Karcher jest światowym liderem w technologii czyszczenia. Ponad 30-letnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem wydajnych zamiatarek, wyróżniających się uniwersalnym zastosowaniem.

Domowe zamiatarki ręczne Karcher - wysoka wydajność i kompaktowe rozmiary

W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. domowe zamiatarki, przeznaczone do całorocznego czyszczenia posadzek. Nasze urządzenia wyróżniają się dużym zbiornikiem na zanieczyszczenia i wysoką wydajnością, dzięki której świetnie sprawdzą się nawet w przypadku dużych obiektów. Możliwość regulacji wysokości szczotek pozwala na efektywne i bezpieczne czyszczenie różnych powierzchni. Zamiatarki Karcher i ich ceny są dostępne po kliknięciu w konkretny model.

Profesjonalne zamiatarki Karcher - wysoka precyzja sprzątania i łatwa obsługa

W tej kategorii dostępne są również profesjonalne urządzenia marki Karcher. Zamiatarki ręczne tego typu wyróżniają się zwrotnością i wysoką wydajnością. Oferujemy m.in. modele zasilane bateryjnie, które można wykorzystywać nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wskaźnikowi naładowania baterii, użytkownik dokładnie wie ile energii pozostało w ogniwach. Dodatkowo, płynna regulacja siły ssania umożliwia precyzyjne dopasowanie parametrów pracy szorowarki do konkretnych powierzchni.

Czym jeszcze wyróżniają się urządzenia firmy Karcher? Zamiatarki są wyposażone m.in. w mobilny pojemnik na śmieci, który znacząco podnosi komfort używania sprzętu. Ponadto wybrane modele oferują przerzutową metodę zamiatania, która wyróżnia się dużą wydajnością. Oferujemy także zamiatarki wyposażone w fotel dla operatora. Takie egzemplarze mają niezbędne zabezpieczenia, chroniące je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto zastosowanie filtra z funkcją samooczyszczania zdecydowanie poprawia komfort pracy. Urządzenie tego typu, pomimo wszechstronnego zastosowania i wysokiej wydajności, są niezwykle łatwe i intuicyjne w użytkowaniu oraz utrzymaniu.

Baner-Myjki.jpg

Podkategorie

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.517-107.0

Marka: Kärcher

KM 70/20 2SB ZAMIATARKA PROFESJONALNA KÄRCHER 1.517-107.0

Projekt urządzenia, jakim jest zamiatarka Karcher KM 70/20 zakłada pełny komfort użytkowania modelu. Dzięki specjalnym uchwytom Karcher KM 70/20 jest bardzo wygodny w obsłudze dla osób o każdym typie sylwetki i każdego wzrostu. Rączkę można łatwo wyregulować i dostosować jej długość do wysokości własnego ciała. Model Karcher Km 70/20 jest też wygodny w...

Cena 3 275,00 zł Cena podstawowa 4 612,50 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku