Jednotarczowe i polerki
Szorowarki jednotarczowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Jednotarczowe i polerki

Jednotarczowe szorowarki marki Karcher

Jak skutecznie zadbać o czystość posadzki w hali magazynowej, produkcyjnej czy też w warsztacie? Z pomocą przyjdą jednotarczowe szorowarki marki Karcher. Przede wszystkim skuteczne w działaniu, usuwające zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Poradzą sobie z najcięższymi osadami, również tymi tłustymi. To urządzenia wykonane z solidnych materiałów, przeznaczone głównie do zadań profesjonalnych. Stąd ich szereg zastosowań właśnie w miejscach pracy, w których dochodzi do licznych zabrudzeń. 

Szorowarki jednotarczowe marki Karcher są łatwe w użytkowaniu, bez trudu poprowadzisz je we wskazane miejsce. Pomoże w tym ergonomiczny uchwyt, a także dwa małe kółka dodające mobilności urządzeniu. W naszym sklepie znajdziesz szorowarki jednotarczowe przeznaczone do polerowania zarówno tych małych, jak i dużych powierzchni. Co więcej, skorzystasz z nich bez względu na rodzaj powierzchni, są efektywne na podłogach drewnianych, pokrytych linoleum czy PCV.

O czym pamiętać kupując szorowarkę?

Zdecydowałeś się na jednotarczową szorowarkę marki Karcher? Zastanawiasz się, na jaki model postawić? Chcemy, abyś poznał kilka kwestii, o których musisz pamiętać przy wyborze. Przede wszystkim zwróć uwagę na wydajność powierzchniową urządzenia, a także jego prędkość obrotową. Dobrze, jeśli szorowarka jednotarczowa wykazuje duży nacisk szczotki i pracuje na standardowym napięciu. Wybierz lekki model, jeśli myślisz o mobilności i łatwym przechowywaniu lub cięższy i większy, co poprawi jego skuteczność. Szerokość robocza również może mieć znaczenie, wszystko zależy od wielkości powierzchni, jaką polerujesz. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku