function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Akcesoria do nawadniania Karcher | ErpixKarcher24.pl
Akcesoria do nawadniania Karcher
Akcesoria do nawadniania Karcher | ErpixKarcher24.pl

Akcesoria do nawadniania Karcher

Skuteczne nawodnienie terenów to klucz do zdrowego, szybkiego i bezpiecznego wzrostu roślin zielonych, krzewów czy kwiatów. Jednak ręczne podlewanie z pomocą tradycyjnych konewek w dzisiejszych czasach nie ma po prostu sensu. Warto więc sięgnąć po akcesoria do nawadniania Karcher, wyjątkowo wydajne, jednocześnie niezwykle wygodne w użyciu. Nasza oferta obfituje w produkcje mocno zróżnicowane pod kątem kształtów, zastosowania czy powierzchni nawadniania. Zachęcamy więc do przejrzenia wszystkich możliwości i wyboru jednej z produkcji. Zapewniamy między innymi pistolety spryskujące z metalu, jak i wersje wielofunkcyjne, z których strumień wody wypływa pod wieloma kątami i ustawieniami.

Na uwagę zasługują zraszacze obrotowe, cyrkulacyjne i oscylacyjne. Wybór konkretnego należy uwarunkować powierzchnią ogrodu, jak i jego kształtem. Mamy nadzieję, że nie będziesz miał z tym problemu. Pamiętaj także, aby wybrać urządzenie o odpowiedniej wydajności. Chcemy jednocześnie zauważyć, że wszystkie akcesoria do nawadniania ogrodu Karcher są stosunkowo oszczędne w poborze wody. Z pewnością zużycie będzie mniejsze niż w przypadku ręcznego nawadniania terenu.

Pistolety i lance spryskujące Karcher

Akcesoria do urządzeń nawadniających ogród Karcher to kolejne propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz w tej ofercie wspominane już pistolety, ale również lance spryskujące w kilku odsłonach. W prosty sposób podłączysz je do węża ogrodowego i nawodnisz małe, średnie czy też duże ogrody, drzewa i krzewy oraz warzywa i rośliny. Z ich pomocą wyczyścisz nawet narzędzia czy meble ogrodowe! Jeśli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();