function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Pompy ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl
Pompy ciśnieniowe Karcher
Pompy ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Pompy ciśnieniowe Karcher

Pompy ciśnieniowe marki Karcher

Pompy ciśnieniowe Karcher to nieodłączny element każdego ogródka, warsztatu, ale i firmy. Umożliwiają skuteczny pobór wody z alternatywnych źródeł, takich jak oczka wodne, beczki, zbiorniki na deszczówkę czy studnie. To jednak niejedyna ich funkcja, z pomocą pomp możliwe jest transportowanie wody do punktów odbioru. To na przykład sposób na zasilenie pralek czy toalet w ciecz z alternatywnych źródeł bez konieczności korzystania z tych podstawowych. Niesie to oczywiście za sobą szereg korzyści, również materialnych. Pompy ciśnieniowe do domu i ogrodu Karcher, jakie mamy w naszej ofercie, występują w wielu wydaniach. Dostosowaliśmy asortyment do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.

Pompy ogrodowe i ciśnieniowe, jakie przygotowaliśmy, sprawdzą się na przykład podczas nawadniania terenu, szczególnie w porze suchej. Wiele z dostępnych u nas urządzeń samoistnie włącza się w chwili wystąpienia zapotrzebowania, a także wyłącza się, jeśli nie jest już konieczne ich działanie. To urządzenia inteligentne, wyposażone między innymi w adapter do podłączenia i zasilania dwóch wyjść jednocześnie. W przypadku awarii, kontrolki na urządzeniach wskazują jej przyczynę.

Urządzenia i niezbędne akcesoria do pomp ciśnieniowych

Pompa ciśnieniowa do domu i ogrodu Karcher występuje u nas w kilku wersjach. Chcemy jednak podkreślić, że asortyment obejmuje również akcesoria do tych urządzeń. Będzie to na przykład wąż ssący do pomp ciśnieniowych o różnej długości. Nie zabrakło także filtrów wstępnych, których prędkość przepływu oscyluje w granicach 4 tysięcy litrów na godzinę. Urządzenia, jak i akcesoria pochodzą wprost od niemieckiego producenta, to wysokiej jakości, wydajny sprzęt na potrzeby klientów indywidualnych i firm.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();