Odkurzanie

Odkurzanie

Urządzenia do odkurzania marki Karcher

Urządzenia do odkurzania marki Karcher pomogą szybko i skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z podłóg różnego rodzaju. Dostępne w naszym sklepie internetowym Erpixkarcher24.pl modele to nowoczesny, wydajny i skuteczny sprzęt na miarę oczekiwań wymagających klientów. Niemiecki producent zawsze skupia się na jakości, nie inaczej jest tym razem. Do Twojej dyspozycji mamy odkurzacze zdywersyfikowane pod kątem mocy, szybkości zasysania, ale i gabarytów czy dodatkowych akcesoriów w zestawie, wybór jest więc naprawdę duży. Co ważne, nie skupiamy się jedynie na sprzedaży odkurzaczy, ale również szczotek elektrycznych czy worków papierowych do różnych modeli urządzeń. Wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w domu, mieszkaniu, biurze czy garażu!

Pionowe odkurzacze bezprzewodowe – łatwy i wygodny sposób na czyste wnętrze

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe to przyszłość dbania o czystość w domach i mieszkaniach. Z pomocą tych wszechstronnych urządzeń można usunąć zabrudzenia z podłogi, ale i wszystkich mebli domowych czy biurowych. Umożliwią to akcesoria dołączone do zestawów, gdzie oprócz ssawek szczelinowych z wysuwanym włosiem, znajdziesz ssawki do tapicerki czy te podłogowe z obrotowym padem. Urządzenia Karcher do odkurzania w formie niewielkich, lecz bardzo wydajnych pionowych odkurzaczy pracują nawet przez godzinę, bez dwóch zdań wystarczy to na przeprowadzenie codziennych porządków bez przerwy na ładowanie. Zachęcamy do przejrzenia urządzeń pionowych, ale również innych produktów marki Karcher do odkurzania!

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.629-731.0

Marka: Kärcher

AD 4 PREMIUM ODKURZACZ KOMINKOWY KÄRCHER 1.629-731.0

Urządzenie, jakim jest Karcher AD 4 PREMIUM 1.629-731.0 należy używać do usuwania pozostałości chłodnych – nie wolno wsysać odkurzaczem popiołu gorącego, gdyż może to grozić jego uszkodzeniem!Uniwersalność Karcher AD 4 PREMIUM jest zauważalna natychmiast – sprząta nie tylko zimny popiół, ale może także być używany jako tradycyjny odkurzacz, który z...

Cena 585,00 zł Cena podstawowa 799,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku