Odkurzanie

Odkurzanie

Urządzenia do odkurzania marki Karcher

Urządzenia do odkurzania marki Karcher pomogą szybko i skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń z podłóg różnego rodzaju. Dostępne w naszym sklepie internetowym Erpixkarcher24.pl modele to nowoczesny, wydajny i skuteczny sprzęt na miarę oczekiwań wymagających klientów. Niemiecki producent zawsze skupia się na jakości, nie inaczej jest tym razem. Do Twojej dyspozycji mamy odkurzacze zdywersyfikowane pod kątem mocy, szybkości zasysania, ale i gabarytów czy dodatkowych akcesoriów w zestawie, wybór jest więc naprawdę duży. Co ważne, nie skupiamy się jedynie na sprzedaży odkurzaczy, ale również szczotek elektrycznych czy worków papierowych do różnych modeli urządzeń. Wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w domu, mieszkaniu, biurze czy garażu!

Pionowe odkurzacze bezprzewodowe – łatwy i wygodny sposób na czyste wnętrze

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe to przyszłość dbania o czystość w domach i mieszkaniach. Z pomocą tych wszechstronnych urządzeń można usunąć zabrudzenia z podłogi, ale i wszystkich mebli domowych czy biurowych. Umożliwią to akcesoria dołączone do zestawów, gdzie oprócz ssawek szczelinowych z wysuwanym włosiem, znajdziesz ssawki do tapicerki czy te podłogowe z obrotowym padem. Urządzenia Karcher do odkurzania w formie niewielkich, lecz bardzo wydajnych pionowych odkurzaczy pracują nawet przez godzinę, bez dwóch zdań wystarczy to na przeprowadzenie codziennych porządków bez przerwy na ładowanie. Zachęcamy do przejrzenia urządzeń pionowych, ale również innych produktów marki Karcher do odkurzania!

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-12 z 50 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.629-731.0

Marka: Kärcher

AD 4 PREMIUM ODKURZACZ KOMINKOWY KÄRCHER

Recenzje: 0

Usuwanie popiołu z kominków, pieców oraz grillów potrafi przysporzyć wielu problemów. Efekty sprzątania zazwyczaj nie są zadowalające, gdyż unoszący się przy tym pył osiada na wszystkim dookoła. Kärcher posiada doskonałe rozwiązanie tego problemu - odkurzacz kominkowy, który szybko i skutecznie usuwa zimny popiół. Innowacyjna technologia filtracji z...

Cena 498,00 zł Cena podstawowa 689,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku