function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Myjki do kostki brukowej Karcher | ErpixKarcher24.pl
Myjki do kostki brukowej Karcher

Myjki do kostki brukowej Karcher

Czyszczenie kostki brukowej  - sprawdź maszyny Karcher

Wraz z upływem czasu, kostka brukowa traci swój estetyczny wygląd, a wszelkie zabrudzenia stają się na niej coraz bardziej widoczne. Chcąc cieszyć się czystą posesją wokół domu, warto zainwestować w skuteczne urządzenia, które będą w stanie pozbyć się z powierzchni wszystkich niechcianych elementów. Jednym ze sprzętów Karcher, dzięki któremu kostka brukowa odzyska swój dawny wygląd są myjki ciśnieniowe. W naszej ofercie znajduje się spory wybór mniej i bardziej zaawansowanych modeli, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do swoich potrzeb.

Myjki ciśnieniowe są niezwykle łatwe w obsłudze i nie wymagają użycia siły. Za ich pomocą można w krótkim czasie przywrócić czystość danej powierzchni. Co więcej, dzięki możliwości połączenia z aplikacją Karcher Home&Garden, użytkownik dowie się jaki poziom ciśnienia jest optymalny w przypadku kostki brukowej. Oferowane przez nas sprzęty są wyposażone w różnego rodzaju akcesoria i końcówki, dlatego też można liczyć na znakomity efekt, niezależnie od rodzaju zabrudzenia.

Karcher - mycie kostki brukowej za pomocą innych maszyn

Myjki ciśnieniowe to tylko jedna z możliwości jeśli chodzi o mycie kostki brukowej. Kolejną opcją dostępną w naszej ofercie są zamiatarki. Za ich pomocą można w krótkim czasie wyczyścić zarówno podjazd, jak i patio z takich elementów jak liście, żwir, piasek oraz różnego rodzaju papierki, bez jednoczesnego wzniecania kurzu. Używanie zamiatarek jest niezwykle komfortowe, gdyż nie wymaga siły i schylania się. Co więcej, nadają się do stosowania przez cały rok, w zależności od konkretnego modelu, na mniejszych lub większych powierzchniach.

Kolejną propozycją z naszej oferty są szczotki. Dzięki ruchomej głowicy, twardemu włosiu i dyszom w różnych rozmiarach, można poradzić sobie zarówno z wyczyszczeniem tarasu, jak i patio. Co więcej, taki sprzęt przyda się także do usunięcia zabrudzeń w garażu lub na schodach. Po umyciu powierzchni, urządzenie zbierze resztki wody i brudu.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-12 z 54 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();