Kosiarki
Kosiarki Karcher | ErpixKarcher24.pl

Kosiarki

Kosiarki Karcher – równy trawnik przez cały sezon!

Trawa w ogrodzie to standard, jednak aby była idealnie równa, gęsta i intensywnie zielona, konieczne jest jej regularne koszenie. Nisko skoszony trawnik to bez dwóch zdań doskonałe miejsce do uprawiania sportu, zabawy z dziećmi czy na przykład organizowania grilla. Jeśli poszukujesz skutecznego, a jednocześnie wygodnego sposobu na równy trawnik, postaw na kosiarki Karcher. Są to urządzenia, które działają za sprawą akumulatorów. Są niezwykle łatwe w użyciu, świetnie sprawdzają się podczas koszenia trawy na większych i mniejszych powierzchniach. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne modele proponowane przez niemiecką markę Karcher, wybór będzie więc prostszy!

Akumulatorowa kosiarka Karcher o wielu funkcjach!

Oczywiście funkcjonalność kosiarek Karcher zależy od modelu, na jaki postawisz. Przygotowaliśmy w ofercie ErpixKarcher między innymi modele lekkie i zwrotne. Koszenie trawnika z ich pomocą nawet z wieloma przeszkodami w postaci obrzeży, posadzonych kwiatów czy krzewów, nie będzie tak kłopotliwe. Co więcej, te urządzenia koszą trawę nawet przy samej krawędzi wspominanych obrzeży. Dla posiadaczy dużych ogrodów i trawników zalecamy wybór modeli z napędem. Koszenie trawy z pomocą tego urządzenia będzie jak spacerek! Co ważne, praktycznie każdy model kosiarki Karcher został wyposażony w system koszenia 2 w 1. Możesz założyć pojemny zbiornik i zbierać trawę do niego lub zdecydować się na funkcję mulczowania. Z jej pomocą skoszona trawa rozprowadzana jest po trawniku jako naturalny nawóz.

Wybierz kosiarkę Karcher dostosowaną do powierzchni ogrodu!

Kosiarki Karcher w różnym wydaniu czekają na Ciebie w sklepie ErpixKarcher! Polecamy mniejsze i lżejsze do ogrodów o małej powierzchni. Modele z napędem warto stosować na dużych ogrodach – takie urządzenia pozwolą przyspieszyć koszenie, ale nie kosztem większego zmęczenia użytkownika. Bez względu na to, jaki model wybierzesz, możesz liczyć na wysoką jakość wykonania, jak to zawsze ma miejsce w przypadku urządzeń niemieckiego producenta. Sprawdź, co możesz wybrać, skontaktuj się z nami w przypadku pytań!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku