function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Karcher do mycia podłóg | ErpixKarcher24.pl
Karcher do mycia podłóg

Karcher do mycia podłóg

Urządzenia Karcher do czyszczenia podłóg

Urządzenie niemieckiego producenta, które pozwala zadbać o czystą podłogę? Oczywiście, ale nie jest to odkurzacz Karcher, a sprzęt do skutecznego i szybkiego odkurzania wraz z myciem! Jak to możliwe? Zasada działania tych urządzeń jest niezwykle prosta. Opiera się na technice 2w1, czyli sprzęt zbiera mniejsze zabrudzenia i niewielkie ilości wody, a następnie myje podłogi za sprawą pary. Koniec z odkurzaniem zanieczyszczeń osobnym urządzeniem, aby przejść do mycia podłóg mopem. Teraz wszystko będzie działo się jedno po drugim, szybko i przede wszystkim dokładnie! Należy zauważyć, że w Karcherze do mycia podłóg zastosowano wieloetapowy system filtracyjny, czyli nic innego, jak pozbywanie się z podłoża zarówno zanieczyszczeń mniejszych i większych, jak i nawet roztoczy, pyłków, zarodników i grzybów, które po zassaniu nie wracają do otoczenia!

Pełen zestaw akcesoriów w urządzeniach Karcher

Kupując Karcher do mycia podłóg, możesz liczyć na szereg dodatkowych akcesoriów. Na pewno przydadzą się one podczas codziennych porządków. Przede wszystkim wymienne dysze, idealnie dostosowujące się do zróżnicowanych powierzchni, między innymi dywanów czy podłóg twardych. Ponadto 2 rury przedłużające, filtry, ściereczki i różne ssawki. Nie brak nawet butelek dozujących czy zestawu szczoteczek. Co ciekawe, na wszystkie te akcesoria klient od marki Karcher otrzymuje woreczek, aby każda rzecz zawsze była pod ręką! Karcher do podłóg to bez dwóch zdań innowacyjne urządzenie, które może wyprzeć odkurzacz, a także osobne wiaderko z mopem. Po co przechowywać dwa, skoro można mieć jedno i do tego lepsze?

Wybierz moc i rodzaj sprzętu do mycia podłóg Karcher

Oczywiście w sklepie ErpixKarcher24.pl mamy dla Ciebie szereg propozycji, jeśli chodzi o modele parownic. Znajdziesz u nas produkcje idealne do domowych warunków, jak i sprzęt profesjonalny. Mamy także mopy elektryczne już bez funkcji odkurzania, dzięki temu w lepszej cenie. Co wybierzesz, zależy od Ciebie. Różnorodność urządzeń pozwoliła nam mocno zdywersyfikować ich moc, funkcje czy dodatkowe akcesoria. Każdy model może wyróżnić się czymś innym. To przekłada się na łatwiejszy wybór dla konkretnych grup docelowych, z pewnością należysz do jednej z nich. Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty i zamówienia jednego z modeli Karchera do mycia podłóg.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();