Zamiatanie

Zamiatanie

Urządzenia do zamiatania marki Karcher

Ręczne zamiatanie kostki brukowej wokół domu, ulic, parkingów czy placu przy budynku firmy to zadanie nudne i męczące. Stąd nasza oferta urządzeń pozwalających odłożyć w kąt tradycyjne zmiotki, szczotki i szufelki. Po zakupie jednego z modeli zamiatarek marki Karcher Twoim jedynym zadaniem będzie spacer na terenie, który ma zostać pozamiatany. Sprzęt dostępny w naszym sklepie sprawi, że czynność ta w końcu będzie prosta i przyjemna. Zapewniamy produkty marki Karcher do zamiatania w wielu wersjach do wyboru, jednak ich główny cel jest zawsze ten sam, zamieść wszystko to, co spotkają na drodze, czyli między innymi liście, piasek i wiele więcej!

Zamiatarki w różnym wydaniu

Budowa urządzeń do zamiatania firmy Karcher jest bardzo prosta, konstrukcja ze zbiornikiem i szczotką lub dwoma szczotkami, a także uchwyt umożliwiający pchanie i skręcanie zamiatarką – to wszystko. W naszym sklepie znajdziesz jednak również zamiatarki jezdne, idealne do sprzątania większych powierzchni. Zadbaliśmy o to, aby każdy mógł się u nas zaopatrzyć w ten sprzęt. Stąd modele profesjonalne, o większej mocy, zbiorniku o większej pojemności i z napędem. Nie brak jednak modeli mniejszych, słabszych, jednocześnie lżejszych i łatwiejszych w obsłudze – one z kolei trafią do odbiorców prywatnych. Bez względu na Twoje wymagania, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, możliwości jest naprawdę wiele. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz! Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.517-107.0

Marka: Kärcher

KM 70/20 2SB ZAMIATARKA PROFESJONALNA KÄRCHER 1.517-107.0

Projekt urządzenia, jakim jest zamiatarka Karcher KM 70/20 zakłada pełny komfort użytkowania modelu. Dzięki specjalnym uchwytom Karcher KM 70/20 jest bardzo wygodny w obsłudze dla osób o każdym typie sylwetki i każdego wzrostu. Rączkę można łatwo wyregulować i dostosować jej długość do wysokości własnego ciała. Model Karcher Km 70/20 jest też wygodny w...

Cena 3 499,00 zł Cena podstawowa 4 612,50 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku