function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Pranie dywanów Karcher | ErpixKarcher24.pl
Pranie dywanów i tapicerek Karcher

Pranie dywanów i tapicerek Karcher

Karcher - skuteczne pranie dywanów 

Dywany to popularne dodatki, które zdobią podłogi biur, mieszkań i domów. Aby zawsze prezentowały się perfekcyjnie, trzeba o nie odpowiednio zadbać. Niestety samo odkurzanie jest niewystarczające. Pranie dywanów odkurzaczami Karcher to skuteczny i bezwysiłkowy sposób na pozbycie się nieestetycznie wyglądających zabrudzeń. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór odkurzaczy, dzięki którym dywany, wykładziny, fotele, kanapy, narożniki i wersalki odzyskują pierwotny wygląd.

W tej kategorii dostępne są zarówno urządzenia przeznaczone do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Ta ostatni grupa idealnie nadaje się do wykorzystania w hotelarstwie, w branżach ReCa, BSC, a także w przypadku wielkopowierzchniowych biur.  Oferujemy zestawy, które składają się z nie tylko z odkurzacza, ale również akcesoriów, takich jak rury, dysze, nakładki, ssawki, worki filtracyjne, uchwyty i szeregu innych produktów firmy Karcher. Mycie dywanu jeszcze nigdy nie było tak dokładne i szybkie.

Mycia dywanów odkurzaczem Karcher - gwarancja perfekcyjnej czystości

Regularne pranie dywanów jest wskazane nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Wydajne odkurzacze Karcher usuwają wszystkie, nawet uporczywe zabrudzenia, które zdążyły głęboko wniknąć w strukturę tkaniny. W ofercie naszego sklepu dostępna jest także dmuchawa, której głównym zadaniem jest przyspieszenie procesu schnięcia dywanu.

Odkurzacze Karcher, dzięki odpowiednio dopasowanym końcówkom, można śmiało wykorzystywać do prania tapicerki samochodowej. Czyste wnętrze auta znacząco poprawia komfort jazdy, dlatego warto je regularnie prać. Odkurzacze Karcher są ciche i charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, dlatego ich użytkowanie nie wiąże się z dużymi wydatkami. W tej kategorii nie mogło zabraknąć środków piorących. Oferujemy wydajne preparaty, które z łatwością poradzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Skoncentrowana formuła wymaga rozcieńczania wodą, dzięki czemu preparat piorący jest bardzo wydajny i wystarcza na skuteczne pranie wielu metrów kwadratowych dywanów.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();