function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl
Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher
Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher

Profesjonalna myjka Karcher ma wiele zastosowań. Użytkownicy wykorzystują ją do mycia samochodu, czyszczenia elewacji czy ogrodzeń. Nic dziwnego, w końcu oferuje naprawdę wysokie ciśnienie wody, a jak wiadomo, jest to skuteczna broń w walce z nawet najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. W sklepie ErpixKarcher przygotowaliśmy rozwiązania jednego z najchętniej wybieranych, cenionych na światowym rynku producenta. Zadbaliśmy o to, aby pojawiły się u nas myjki o różnych parametrach. Jesteśmy więc przekonani, że znajdziesz w tej ofercie coś dla siebie!

Różne rodzaje myjek ciśnieniowych Karcher – jakie masz możliwości?

Profesjonalna myjka Karcher może występować z funkcją podgrzewania wody. Jak wiadomo, woda pod ciśnieniem w połączeniu z wysoką temperaturą sprawiają, że usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni jest jeszcze prostsze! W sklepie ErpixKarcher nie brak jednak wersji bez tej funkcji dla osób, którzy jej po prostu nie potrzebują. Należy tutaj zaznaczyć, że w obydwu przypadkach zadbaliśmy o to, aby bez względu na model, profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher oferowały najważniejsze udogodnienia i parametry. Mamy na myśli wysokie ciśnienie, łatwość użytkowania oraz szereg akcesoriów i funkcji pozwalających szybciej i skuteczniej czyścić każdą powierzchnię. W naszej ofercie nie brak myjek z silnikami spalinowymi, które potrafią generować ciśnienie równe 20 MPa!

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z każdej powierzchni!

Profesjonalna myjka ciśnieniowa Karcher ma wiele zastosowań. Dużo zależy od modelu, jaki wybierzesz. Zachęcamy do zakupu rozwiązań z przewodem elektrycznym z funkcją podgrzewania wody lub bez niej wszystkim, którzy szukają urządzeń tego typu do domowego użytku. Sprawdzą się na przykład podczas mycia samochodu lub innych metalowych, drewnianych czy betonowych elementów. Na pewno przyspieszą i uskutecznią usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni wokół domu. Wersje z silnikami spalinowymi dedykujemy profesjonalistom, ale i nie tylko. Ogromne ciśnienie pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń, które pojawiły się na powierzchniach lata temu! Zapraszamy do składania zamówień!

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();