function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Myjki mobilne Karcher | ErpixKarcher24.pl
Myjki mobilne Karcher
Myjki mobilne Karcher | ErpixKarcher24.pl

Myjki mobilne Karcher

Myjki mobilne marki Karcher 

Woda pod odpowiednio wysokim ciśnieniem to bez dwóch zdań przywilej w wielu sytuacjach. Dlatego też w ofercie naszego sklepu pojawiły się myjki mobilne Karcher. Wygodne w przechowywaniu, wyposażone w spiralny wąż i pistolet. Oferujące także zbiornik na wodę o dużej pojemności. Należy zauważyć, że każda nasza myjka działa za sprawą litowo-jonowej baterii. Przekłada się to na możliwość jej użytkowania gdziekolwiek chcesz. W ErpixKarcher proponujemy naszym klientom rozwiązania cenionego, niemieckiego producenta. To urządzenia rodzinnej firmy, która ma zwolenników i zaufanych użytkowników na całym świecie!

Czyszczenie z użyciem niskiego ciśnienia wody

Strumień wodny o niskim ciśnieniu to doskonały sposób na usuwanie zabrudzeń z delikatnych powierzchni. Myjka mobilna Karcher sprawdzi się na przykład podczas kempingu, gdzie trudno o bieżącą wodę, a już w szczególności o taką pod ciśnieniem. Nasze urządzenia możesz wykorzystać do wymycia rąk, łap czy sierści psa, a także do usunięcia zabrudzeń z butów lub odzieży. Możliwości jest mnóstwo, praktycznie nie ma w tej kwestii ograniczeń. 

Myjka mobilna Karcher – zabierz ją gdziekolwiek zechcesz!

Tak naprawdę myjkę mobilną Karcher możesz mieć zawsze przy sobie, na przykład w bagażniku. Nie trzeba często jej ładować, bateria wytrzymuje naprawdę długo. Jest to urządzenie łatwe w przechowywaniu o kompaktowych wymiarach. Zachęcamy do zakupu myjek, jeśli w planach masz wakacje w plenerze. Przydadzą się podczas wypraw w góry, gdy po powrocie nie chcesz wsiadać do samochodu z brudnymi dłońmi, rękami czy nogami. Myjka mobilna może z powodzeniem zagościć w Twoim garażu, gdy szybko trzeba coś przemyć. Jak widzisz, sytuacji, w których myjka się przydaje, jest naprawdę wiele!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();