Chemia
Chemia

Chemia

Chemia domowa do myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe bez odpowiednich środków czyszczących, nie byłyby tak skuteczne. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do asortymentu chemię, która może pomóc pozbyć się wielu zanieczyszczeń, nawet tych trudnych do usunięcia. W naszej ofercie znajdziesz między innymi preparaty do zastosowania domowego. Będą to na przykład szampony samochodowe czy piany do aut, które nałożysz jeszcze przed przystąpieniem do czyszczenia właściwego. Zapewniamy także środki do czyszczenia kamienia, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że po sezonie zimowych przychodzi czas na porządki. 

Chemia do myjki ciśnieniowej Karcher to jednak wiele więcej preparatów, które zadbają o czystość na przykład drewna. Jeśli myślisz o usunięciu zabrudzeń między innymi z tarasu, na pewno Ci się przyda. Mamy także środki do plastiku, szkła, ale i produkty uniwersalne, z których skorzystasz bez względu na to, z jakiego materiału jest czyszczona powierzchnia.

Profesjonalna chemia do myjek

W asortymencie naszego sklepu nie zabrakło również profesjonalnej chemii do myjek ciśnieniowych marki Karcher. To preparaty przygotowane z myślą między innymi o zakładach autodetailingowych. Tam masz szansę sprawdzić ich skuteczność działania. Produkty do mycia wysokociśnieniowego to nie wszystko, zachęcamy do sprawdzenia aktywnego środka alkalicznego do usuwania najcięższych zabrudzeń. Oferta obejmuje także woski do spryskiwania w wersji tradycyjnej i perłowej, czy też preparaty ochronne na karoserię samochodu. Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele. Mamy nadzieję, że bez trudu odnajdziesz coś, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami.

Podkategorie

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku