Profesjonalne
Odkurzacze przemysłowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Profesjonalne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych Karcher. Urządzenia tego typu charakteryzują się wysoką siłą ssącą, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie nawet z bardzo zanieczyszczonymi powierzchniami. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja, w połączeniu z wydajnym i niezawodnym silnikiem, umożliwiają wielogodzinną pracę bez przerwy.  Odkurzacze przemysłowe są wykorzystywane m.in. w branży hotelarskiej, ReCa, BSC, w biurach, warsztatach, magazynach i hurtowniach. Ponadto wykorzystują je firmy budowlane oraz przedsiębiorstwa specjalizujące się w utrzymaniu czystości.

Odkurzacz przemysłowy Karcher - solidna konstrukcja i wysoka wydajność

W tej kategorii oferujemy odkurzacze przemysłowe, przeznaczone zarówno do czyszczenia suchych, jak i mokrych powierzchni. Urządzenia tego typu charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnym wykorzystaniem. Możliwość podłączenia dodatkowych akcesoriów znacząco rozszerza możliwości produktów Karcher. Odkurzacz przemysłowy wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Przy jego pomocy można dokładnie wyczyścić zarówno twarde powierzchnie, jak i wykładziny oraz dywany. Odkurzacz nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale również likwiduje nieprzyjemne zapachy i przywraca pierwotny wygląd czyszczonej powierzchni.

Odkurzacze profesjonalne firmy Karcher - najważniejsze cechy

Urządzenia przeznaczone do przemysłowego zastosowania wyróżniają się cichą pracą i efektywnym systemem oczyszczania filtra. Ponadto charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, gwarantującą komfortowe i przede wszystkim efektywne sprzątanie. Odkurzacz przemysłowy Karcher może oferować także funkcję prania oraz dodatkowe funkcjonalności, w postaci elektronicznego monitoringu ilości przepływającego powietrza. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo również modele przeznaczone do pracy z  materiałami wybuchowymi. Urządzenia tego typu spełniają dyrektywę 94/9 EC (ATEX), która dotyczy pracy w obszarze zagrożonym eksplozją (strefa 22). W razie jakichkolwiek pytań dotyczących odkurzaczy przemysłowych lub innych sprzętów dostępnych w sklepie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-12 z 55 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.148-201.0

Marka: Kärcher

NT 30/1 Tact L ODKURZACZ UNIWERSALNY KÄRCHER 1.148-201.0

Odkurzacz Karcher NT 30/1 1.148-201.0 to wysokiej klasy urządzenie o bardzo pojemnym zbiorniku na odpadki (30 L) i wysokiej mocy (do 1380 W). Karcher NT 30/1 Tact l jest urządzeniem zaprojektowanym w taki sposób, aby maksymalizować komfort użytkowania przez użytkownika. Wyłącza się sam, gdy zbiornik jest pełny, jest odpowiedni do sprzątania nieczystości...

Cena 1 990,00 zł Cena podstawowa 2 952,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku