function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Mopy elektryczne Karcher | ErpixKarcher24.pl
Mopy elektryczne Karcher
Mopy elektryczne Karcher | ErpixKarcher24.pl

Mopy elektryczne Karcher

Karcher - mop elektryczny dla łatwiejszego sprzątania

Mycie podłóg to dla wielu osób jedna z najbardziej uciążliwych czynności jeśli chodzi o sprzątanie. Korzystając z klasycznych akcesoriów, domownicy muszą nie tylko gimnastykować się podczas jej wykonywania, ale również poświęcić sporo czasu na pozbycie się wszystkich zabrudzeń. Alternatywą dla takich elementów jest mop elektryczny Karcher. Za jego pomocą można w krótkim czasie umyć każdy rodzaj podłogi, bez konieczności wcześniejszego odkurzania.

Dzięki wyposażeniu w akumulatory, bezprzewodowy sprzęt pozwala z łatwością dotrzeć w każde miejsce w domu lub mieszkaniu. Jego ogromną zaletą jest ponadto duża moc, co przekłada się na znakomite efekty. W naszym asortymencie można znaleźć modele, które sprawdzą się nie tylko w trakcie mycia powierzchni, ale również wtedy, gdy chcemy za jednym zamachem pozbyć się kurzu, niewielkich okruchów, a w niektórych przypadkach nawet znacznie większych zabrudzeń. Oferowane przez nas mopy elektryczne Karcher wyróżniają się smukłą budową i niezwykle łatwym użytkowaniem. Co za tym idzie, nie zajmują zbyt wiele miejsca podczas przechowywania.

Mop elektryczny Karcher - poznaj opinie na temat sprzętu

W asortymencie znajdują się urządzenia z serii FC 3, FC 5 oraz FC 7. Każde z nich wyróżnia się nieco innym działaniem i zakresem sprzątania, dlatego też nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem sprzętu do swoich preferencji. Mop elektryczny FC 3 skutecznie radzi sobie z usuwaniem plam oraz zachlapań. Model FC 5 to dobry wybór jeśli zależy nam na dodatkowym pozbyciu się kurzu oraz rozlanych płynów. Najbardziej zaawansowane urządzenie Karcher, czyli mop elektryczny FC 7 ma doskonałe opinie dzięki możliwości usuwania każdego rodzaju zabrudzeń, zarówno suchych, jak i mokrych.

Opisywane sprzęty skutecznie czyszczą wzdłuż krawędzi, a zdejmowane pady można z łatwością wyprać w pralce. Zestawy składają się z różnej liczby akcesoriów, w tym ze środka przeznaczonego do mycia podłóg. Za pomocą mopów elektrycznych bez problemu pozbędziemy się zabrudzeń pod meblami.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();