function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Szczotki akumulatorowe Karcher | ErpixKarcher24.pl
Szczotki akumulatorowe Karcher
Szczotki akumulatorowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Szczotki akumulatorowe Karcher

Koniec z uciążliwym schylaniem się po każdy okruch. Już nie musisz korzystać z szufelki i małej zmiotki, aby usunąć niewielkie zabrudzenia z płytek, a następnie chwycić za odkurzacz i wessać drobinki z dywanu. Teraz wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, a jest nim szczotka akumulatorowa Karcher. Produkt stworzony przez znaną i powszechnie docenianą rodzinną firmę z Niemiec. W ofercie naszego sklepu czekają na Ciebie modele nowe, często najnowszej generacji, ulepszone. Stworzone po to, aby ułatwiać codzienne dbanie o czystość każdemu użytkownikowi. Jesteśmy przekonani, że tak będzie również w Twoim przypadku. Postaw na szczotki akumulatorowe Karcher!

Wygodne sprzątanie całego domu – pomocne funkcje szczotek akumulatorowych Karcher

Szczotki akumulatorowe marki Karcher mają wiele przydatnych funkcji, przede wszystkim Adaptive Cleaning System. Dzięki niej możliwe jest zbieranie zabrudzeń ze wszystkich powierzchni. Nie musisz już używać innych narzędzi do sprzątania płytek, a innych do zbierania zabrudzeń z dywanu. Co więcej, szczotka akumulatorowa w naszym sklepie ErpixKarcher zamiata nawet bezpośrednio przy krawędziach. Każdy model został wyposażony w ruchomy przegub, aby manewrowanie szczotką na przykład wokół mebli było łatwiejsze, a zasysanie zabrudzeń skuteczniejsze. Na uwagę zasługują także kompaktowa konstrukcja oraz możliwość szybkiego ładowania baterii do pełna za pomocą ładowarki!

Pojemny zbiornik na śmieci, który łatwo opróżnisz!

Karcher szczotka akumulatorowa w zależności od wersji oferuje większy lub nieco mniejszy zbiornik na zanieczyszczenia. W przypadku modelu KB 5 do Twojej dyspozycji producent oddaje 50/60 litrów pojemności zbiornika. To naprawdę dużo, dzięki czemu nie musisz martwić się częstym opróżnianiem pojemnika. Kiedy ten będzie pełny, wystarczy go wyciągnąć i wysypać zawartość do kosza. Cała czynność bez kontaktu z brudem! Postaw na kompaktowy sprzęt i ciesz się czystym mieszkaniem lub domem każdego dnia! Produkt docenili eksperci i klienci. Szczotka akumulatorowa Karcher opinie ma na najwyższym poziomie. Przekonasz się o jej zaletach, jeśli zdecydujesz się na jej zakup!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();