function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Parownice Karcher | ErpixKarcher24.pl
Parownice Karcher

Parownice Karcher

Parownice Karcher, światowego lidera w technologii czyszczenia, to niezwykle praktyczne urządzenia, które sprawią, że czyszczenie powierzchni stanie się czystą przyjemnością. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania zabrudzeń, parownice nie wymagają używania żadnych detergentów chemicznych. Działanie sprzętów tego typu opiera się o generowanie gorącej pary, która nie tylko błyskawicznie usuwa nawet trudne zabrudzenia, ale również dezynfekuje powierzchnie. Błyskawicznie eliminuje do 99,99 % bakterii i drobnoustrojów.

Wydajne parownice domowe Karcher - wszechstronne wykorzystanie

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. rozbudowane zestawy, które oprócz parownicy wyróżniającej się wysoką mocą, zawierają także dodatkowe akcesoria. Różnego rodzaju końcówki, dysze i zestawy do czyszczenia powierzchni płaskich sprawiają, że jest to uniwersalne urządzenie czyszczące, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Parownice Karcher mogą być z powodzeniem używane do dokładnego czyszczenia zarówno łazienki, jak i kuchni. Dzięki niewielkim rozmiarom i stosunkowo niskiej wadze, sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach jest nie tylko efektywne, ale przede wszystkim błyskawiczne. Parownice Karcher i ich ceny są widoczne po kliknięciu w konkretnym model. Oferujemy także mopy parowe, które idealnie nadają się do czyszczenia paneli i kafelek. 

Profesjonalne parownice Karcher - wysoka wydajność na pierwszym miejscu

W tej kategorii dostępne są również profesjonalne parownice Karcher, mające bardzo dobre opinie. Ceny urządzeń tego typu są uzależnione od konkretnego modelu, a także od ilości i rodzaju akcesoriów. Pomimo wysokiej mocy i ciśnienia, sprzęty są niezwykle ciche, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w praktycznie każdym miejscu. Wybrane egzemplarze są zasilane za pośrednictwem pojemnych akumulatorów, co dodatkowo podnosi komfort i efektywność używania sprzętu.

Zestawy do prasowania i akcesoria

Oferujemy także kompletne zestawy do prasowania, dzięki którym można bezpiecznie pozbyć się zagnieceń ze wszystkich ubrań. Dostępne są też same żelazka parowe, nakładki i powłoki na deskę do prasowania. Ponadto w tej kategorii można znaleźć szereg dodatkowych akcesoriów do parownic Karcher.

Baner-Myjki.jpg

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();