function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Akcesoria do domowych parownic Karcher
Akcesoria do domowych parownic Karcher
Akcesoria do domowych parownic Karcher

Akcesoria do domowych parownic Karcher

Potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do domowych parownic marki Karcher? W takim razie dobrze się składa, u nas znajdziesz wszystko to, czego aktualnie Ci brakuje. Między innymi zestawy mięciutkich, jednocześnie bardzo chłonnych ściereczek z mikrofibry do dyszy. Mamy także konkretniejsze akcesoria, takie jak same dysze do usuwania tapet, węże parowe czy zestawy o-ringów do parownic. Ten ostatni to zestaw naprawczy, który może „postawić na nogi” starszą parownicę po awarii. Jeśli uważasz, że czas na wymianę filtra, sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy. Warto to robić regularnie, dzięki czemu parownica będzie skuteczniejsza w działaniu, a także mniej wyeksploatowana. 

Chemia do domowych parownic Karcher to kolejna propozycja. Środki ułatwiające dbanie o czystość konkretnych powierzchni czekają w naszym sklepie. Zachęcamy także do przejrzenia wszystkich końcówek do parownic, to dysze o zmiennej budowie, różnych kształtach i wielkościach. Zostały przystosowane do konkretnych powierzchni, między innymi szyb. Akcesoria do domowych parownic Karcher, jakie wymieniliśmy to nie wszystko. Sprawdź, co jeszcze znajduje się w tej kategorii, a następnie złóż zamówienie na jeden z produktów.

Odkamieniacz w proszku – to może Ci się przydać

Potrzebujesz skutecznej chemii do domowych parownic Karcher, która sprawi, że urządzenie znów będzie działało bez najmniejszych kłopotów? W takim razie postaw na odkamieniacz w proszku. Jego głównym zadaniem jest usunięcie kamienia z bojlera parownic, ale także innych urządzeń z gorącą wodą. Odkamieniacza możesz nawet użyć w czajniku czy ekspresie do kawy – jeden produkt, wiele możliwości. Jeśli masz pytania dotyczące asortymentu z tej kategorii, zachęcamy do kontaktu.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();