function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Chemia do domowych myjek ciśnieniowych Karcher
Chemia do domowych myjek ciśnieniowych Karcher
Chemia do domowych myjek ciśnieniowych Karcher

Chemia do domowych myjek ciśnieniowych Karcher

Myjka ciśnieniowa bez pomocy odpowiednich środków czyszczących nie poradzi sobie z mocniejszymi zabrudzeniami. Co więcej, preparaty mogą wiele zmienić również w przypadku pielęgnacji konkretnych powierzchni, między innymi karoserii samochodu. Dlatego też zachęcamy do przejrzenia, a następnie wyboru chemii do domowych myjek ciśnieniowych Karcher. Przygotowaliśmy dziesiątki produktów, które ułatwią zadbanie o czystość powierzchni wykonanych z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz na przykład środki do czyszczenia kamienia. Usuną wszelkie zabrudzenia powstałe na przykład po sezonie zimowym i wiosennym.

Zachęcamy do przejrzenia preparatów do drewna. Doskonale sprawdzą się na przykład w trakcie czyszczenia tarasów, ale również drewnianych elementów wyposażenia ogrodu, takich jak ławki, stoły czy krzesła. Nie zabrakło u nas także chemii do domowych myjek ciśnieniowych marki Karcher, która poradzi sobie z zanieczyszczeniami na plastikowych elementach. Wszystkie produkty powstały z myślą o konkretnej powierzchni, są skuteczne, jednocześnie nie wpłyną negatywnie na jakość danego materiału.

Czysty samochód z preparatami marki Karcher

W naszym sklepie znajdziesz chemię do domowych myjek ciśnieniowych marki Karcher przygotowaną specjalnie do zadbania o karoserię samochodu. To przede wszystkim szampon do aut oraz aktywna piana. Nie zabrakło jednak środka do mycia szyb samochodowych oraz wosku. Ten ostatni skupi się na zabezpieczeniu karoserii przed ewentualnymi mikrouszkodzeniami, a także stworzy powłokę, która skutecznie odprowadzi krople deszczu z powierzchni szyb i nie tylko. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w przypadku pytań skontaktuj się z nami.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();