function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Podkaszarki Karcher | ErpixKarcher24.pl
Podkaszarki Karcher
Podkaszarki Karcher | ErpixKarcher24.pl

Podkaszarki Karcher

Grupa elektronarzędzi ogrodowych, jakimi są podkaszarki Karcher, to bardzo wydajne i efektywne urządzenia do pielęgnacji ogrodów, trawników i innych obiektów zielonych. Podkaszarki elektryczne znajdują zastosowanie w koszeniu miejsc, do których kosiarki mają trudny dostęp.

Bardzo dobrze spełniają swoje zadanie w terenie pagórkowatym, który ciężko byłoby skosić standardową kosiarką. Ze względu na swoją konstrukcję użytkownik podkaszarki ma możliwość większej kontroli nad jej ostrzem. Umożliwia to unikanie trafiania ostrzem w przedmioty, w które trafiać nie powinno.

W podkaszarkę warto wyposażyć się zawsze. Przydaje się do pielęgnacji ogrodów, trawników, a także okaszania miejsc poza posesją. Wytrzymałe i żywotne ostrze, optymalna budowa i wydajność przemawiają za wyborem tego typu urządzenia.

Podkaszarka Karcher z akumulatorem

Niewątpliwą zaletą elektronarzędzi takich jak podkaszarka Karcher jest ich mobilność. Nie potrzebują podłączenia do sieci elektrycznej, aby funkcjonować prawidłowo. Ich moc jest optymalna do tego, by wykaszać nie tylko trawę, ale różnego rodzaju rośliny, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.

Cechą podkaszarek z akumulatorem jest cichy tryb pracy. W przeciwieństwie do spalinowych nie emitują głośnego dźwięku, co może przekładać się na zwiększony komfort pracy osób czułych na silne dźwięki.


W naszej ofercie znajdują się podkaszarki Karcher, także w zestawach z bateriami oraz szybkimi ładowarkami. Proces ładowania został skrócony, a pełne naładowanie podkaszarki nie jest wymagane do efektywnej pracy. Urządzenie może działać z mocą maksymalną do momentu całkowitego rozładowania akumulatora. Wierzymy, że podkaszarka Karcher sprawdzi się podczas wielu prac!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();