function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Piły łańcuchowe Karcher | ErpixKarcher24.pl
Piły łańcuchowe Karcher
Piły łańcuchowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Piły łańcuchowe Karcher

Akumulatorowe piły łańcuchowe Karcher to urządzenia, za pomocą których możliwe jest szybkie, efektywne i bezpieczne cięcie drewna i materiałów drewnianych. Z ich pomocą przecinanie belek, desek, drewnianych listew, a także świeżego drewna – gałęzi, pieńków i kłód drewnianych – staje się bardzo łatwe.

Piła łańcuchowa Karcher zasilana akumulatorem jest narzędziem o wielu przydatnych cechach. Jej paliwem jest elektryczność zgromadzona w pojemnej baterii, a tryb pracy silnika wyjątkowo cichy, dlatego polecana jest wszystkim osobom, które są wrażliwe na głośne dźwięki pił spalinowych.

Silnik pił akumulatorowych zapewnia wysoką moc, nie przegrzewa się ze względu na odpowiedni typ wentylacji, pozwalając na intensywną pracę przez dłuższy czas. Piły łańcuchowe Karcher sprawdzą się do pracy w ogrodzie, na zadrzewionej działce czy podczas cięcia drewna na opał.

Piła łańcuchowa Karcher i piła do gałęzi

W naszej ofercie znajdują się piły łańcuchowe Karcher w różnych rozmiarach, a także wygodna piła do gałęzi. Standardowa piła nie jest zbyt ciężka, ale nawet nią trudno jest przecinać gałęzie znajdujące się powyżej linii ramion dorosłej osoby. W takich sytuacjach warto sięgnąć po piłę do gałęzi.

Urządzenie jest bardzo lekkie, wyposażone w stosunkowo długi wysięgnik, który wraz z piłą ma długość niemal trzech metrów! Dystans ten jest wystarczający do tego, by pozbywać się tych gałęzi, które znajdują się naprawdę wysoko.

Standardowe piły świetnie sprawdzają się podczas przecinania drewna na opał, a także cięcia roślin i drzewek, z którymi nie poradzą sobie urządzenia o mniejszej mocy. Wygodne, poręczne, z łańcuchem, który łatwo wyregulować lub wymienić piły z naszej oferty stają się niezwykle funkcjonalnym urządzeniem w każdym domu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();