Środki chemiczne
Środki chemiczne

Środki chemiczne

Chemia Karcher

Zabrudzenia powierzchni mogą przybierać najróżniejsze formy. Posadzki mogą brudzić się od substancji oleistych, smarów, sadzy czy kurzu. Niektóre z nich są bardzo podatne zabrudzenia przez gumę, na przykład tę od koła wózka widłowego. Plamy na wykładzinie, osad cementowy, pozostałości mineralne i inne zabrudzenia dobrze czyszczą środki chemiczne Karcher.

Każdy rodzaj zabrudzenia jest nieco inny i często wymaga użycia określonych środków. Do uniwersalnego czyszczenia powierzchni przemysłowych wystarczy silny środek czyszczący. Zabrudzenia olejami czy smarami lepiej usuwać przy pomocy środka przeznaczonego do tego typu zabrudzeń.

W naszej ofercie znajdują się środki chemiczne do szorowarek Karcher, dzięki którym czyszczenie powierzchni przemysłowych będzie szybkie i wydajne. Posiadamy też w ofercie preparaty do usuwania plam, a także niewielkie rozpylacze, wygodne i poręczne do użytku na małych powierzchniach lub podczas czyszczenia zabrudzonych elementów.

Środki chemiczne Karcher – dlaczego warto?

Każdy preparat z naszej oferty został opracowany w taki sposób, aby radzić sobie z określonym rodzajem zabrudzenia. Dzięki specjalnemu składowi preparaty radzą sobie szybciej z nawet trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Pojemność preparatów jest stosunkowo duża (5 litrów, 10 litrów), dlatego środki te są tak wydajne. Zwłaszcza wtedy, gdy używa się ich w przypadku takich urządzeń jak szorowarki.  Pozostawiają przyjemny zapach o optymalnej intensywności.

Środków czyszczących Karcher można również używać za pomocą rozpylacza. Pozwala on ograniczyć zużycie preparatu do najbardziej zanieczyszczonych elementów, ułatwiając ich oczyszczanie z niepożądanych substancji, smarów czy osadów.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku