Ogród

Ogród

PEŁNA GAMA AKCESORIÓW DO NAWADNIANIA KÄRCHER JEST DOPASOWANA DO POTRZEB I WYGODY UŻYTKOWNIKÓW. POZWALAJĄ ONE EFEKTYWNIE WYKORZYSTYWAĆ WODĘ I OSZCZĘDAĆ CZAS. INTELIGENTE CZUJNIKI WILGOCI, WĘŻE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ORAZ PISTOLETY I ZŁĄCZA, KTÓRE NIGDY CIĘ NIE ZAWIODĄ PRZY PRACACH W OGRODZIE PRZEZ WIELE LAT

Karcher – wszystko, czego potrzebujesz do ogrodu!

Chcesz, aby Twój ogród wyglądał przepięknie? Potrzebujesz do tego czasu, chęci, ale i wysokiej jakości urządzeń marki Karcher do pielęgnacji ogrodu. To one sprawią, że wiele czynności będzie w ogóle możliwe. Między innymi kosiarki, bez których koszenie i zagęszczenie trawnika nie miałoby miejsca, węże ogrodowe i bębny na węże, aby nawadnianie zieleni stało się prostsze i szybsze. Nasza oferta obejmuje także akcesoria do nawadniania, niezwykle skuteczne, jednocześnie praktycznie bezobsługowe. Chcemy zaznaczyć, że w sklepie Erpixkarcher24.pl znajdziesz także szereg adapterów i przyłączy, co pozwoli lepiej wykorzystać możliwości, jakie oferuje sprzęt niemieckiego producenta. Sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy, ogród w końcu stanie się miejscem, z którego nie będziesz chciał opuścić.

Osuszanie stawu lub oczka wodnego z pomocą pomp zanurzeniowych

Zima za pasem, a Ty nie chcesz, aby woda w stawie czy oczku wodnym zamieniła się w lód? Obawiasz się, że forma z tworzywa sztucznego mogłaby wtedy nie wytrzymać naporu i po prostu pęknąć? W takim razie wypompuj całą wodę i ochroń oczko czy staw przed opadami śniegu. Zrób to z pomocą pomp zanurzeniowych, jakie mamy w ofercie. Produkty marki Karcher są przede wszystkim niezwykle skuteczne, oferują wysoką wydajność, co przekłada się na szybkość ich pracy. Chcemy zaznaczyć, że w naszym sklepie nie brak pomp o różnych parametrach, przede wszystkim wydajnościowych. To pozwoli Ci dobrać model do pojemności oczka. Znajdziesz u nas także pompy ciśnieniowe, sprawdź, co dokładnie czeka na Ciebie w tej kategorii.

Baner-Myjki.jpg

Jest 124 produktów.

Pokazano 1-12 z 124 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku