function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Karcher ogród | ErpixKarcher24.pl
Produkty Karcher do ogrodu

Produkty Karcher do ogrodu

Pełna gama akcesoriów do nawadniania kärcher jest dopasowana do potrzeb i wygody użytkowników. Pozwalają one efektywnie wykorzystywać wodę i oszczędać czas. Inteligente czujniki wilgoci, węże najwyższej jakości oraz pistolety i złącza, które nigdy cię nie zawiodą przy pracach w ogrodzie przez wiele lat.

Karcher – wszystko, czego potrzebujesz do ogrodu!

Chcesz, aby Twój ogród wyglądał przepięknie? Potrzebujesz do tego czasu, chęci, ale i wysokiej jakości urządzeń marki Karcher do pielęgnacji ogrodu. To one sprawią, że wiele czynności będzie w ogóle możliwe. Między innymi kosiarki, bez których koszenie i zagęszczenie trawnika nie miałoby miejsca, węże ogrodowe i bębny na węże, aby nawadnianie zieleni stało się prostsze i szybsze. Nasza oferta obejmuje także akcesoria do nawadniania, niezwykle skuteczne, jednocześnie praktycznie bezobsługowe. Chcemy zaznaczyć, że w sklepie Erpixkarcher24.pl znajdziesz także szereg adapterów i przyłączy, co pozwoli lepiej wykorzystać możliwości, jakie oferuje sprzęt niemieckiego producenta. Sprawdź, co dokładnie przygotowaliśmy, ogród w końcu stanie się miejscem, z którego nie będziesz chciał opuścić.

Osuszanie stawu lub oczka wodnego z pomocą pomp zanurzeniowych

Zima za pasem, a Ty nie chcesz, aby woda w stawie czy oczku wodnym zamieniła się w lód? Obawiasz się, że forma z tworzywa sztucznego mogłaby wtedy nie wytrzymać naporu i po prostu pęknąć? W takim razie wypompuj całą wodę i ochroń oczko czy staw przed opadami śniegu. Zrób to z pomocą pomp zanurzeniowych, jakie mamy w ofercie. Produkty marki Karcher są przede wszystkim niezwykle skuteczne, oferują wysoką wydajność, co przekłada się na szybkość ich pracy. Chcemy zaznaczyć, że w naszym sklepie nie brak pomp o różnych parametrach, przede wszystkim wydajnościowych. To pozwoli Ci dobrać model do pojemności oczka. Znajdziesz u nas także pompy ciśnieniowe, sprawdź, co dokładnie czeka na Ciebie w tej kategorii.

Baner-Myjki.jpg

Jest 112 produktów.

Pokazano 1-12 z 112 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();