INNE
INNE

INNE

Pozostałe

W tej kategorii znajdują wszystkie inne urządzenia, zarówno agregaty prądotwórcze (tzw. generatory prądu), motopompy, oczyszczacze powierza czy urządzenia do dezynfekcji powierzchni.

Znajdź idealny produkt dla swoich potrzeb!

W asortymencie naszego sklepu są nie tylko myjki. Znajdziesz tutaj urządzenia, które wygenerują prąd w Twoim gospodarstwie jak i motopompy, które w razie potrzeby przepompują wodę z miejsc, gdzie nie powinno jej być! Jeśli potrzebujesz mieć czyste powietrze w swoim domu czy biurze dla firmy Karcher to nie problem. Najnowsze oczyszczacze zapewnią najwyższej jakości powietrze podczas gdy na zewnątrz pylą kwiaty czy panuje smog. A gdy szybko potrzebujesz zdezynfekować większe powierzchnie w tej grupie znajdziesz coś dla siebie!

Profesjonalne urządzenia dla Twoich potrzeb

W tej kategorii można znaleźć także profesjonalne urządzenia przeznaczone do ciężkiej i długotrwałej pracy. Urządzenia tego typu są wykorzystywane m.in. w przemyśle, budownictwie, rolnictwie, zakładach komunalnych i w firmach specjalizujących się w utrzymywaniu porządku. Oferujemy wydajne modele, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Urządzenia Karcher - opinie użytkowników

Firma Karcher jest światowym liderem w technologii czyszczenia i nowoczesnych technologii. Nowoczesne agregaty jedno i trójfazowe, motopompy, systemy dezynfekujące czy oczyszczacze powietrza w połączeniu z wytrzymałością i niezawodnością sprawiają, że urządzenia Karcher nieustannie cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku