Profesjonalne
Parownice profesjonalne Karcher | ErpixKarcher24.pl

Profesjonalne

Parownice profesjonalne Karcher

Parownica do profesjonalnego użytku to urządzenie czyszczące o wielu funkcjach i zastosowaniach. Usuwa nie tylko uciążliwe zabrudzenia, ale również zabija drobnoustroje rozmnażające się na konkretnych powierzchniach, między innymi blatach w gastronomii. Para wodna pod ciśnieniem i o bardzo wysokiej temperaturze poradzi sobie między innymi z bakteriami i wirusami. Dlatego też w ofercie naszego sklepu internetowego ErprixKarcher nie mogło zabraknąć parownic profesjonalnych Karcher. Urządzenia te wykazują wysoką skuteczność czyszczenia. Niemiecki producent zdywersyfikował ofertę pod kątem zastosowania konkretnych modeli urządzeń. Znajdziesz u nas na przykład parownicę do usuwania gum do żucia z powierzchni płaskich.

O czym pamiętać kupując profesjonalną parownicę?

Parownice profesjonalne Karcher oferują różne ciśnienie robocze, w zależności od modelu mają inną moc grzałki i maksymalną temperaturę podawanej wody. Zwróć uwagę na te trzy najważniejsze parametry urządzenia. Wybierz egzemplarz, który zapewni najwyższą skuteczność usuwania zanieczyszczeń z miejsca pracy bez względu na to, gdzie dokładnie zostanie wykorzystany. Zapewniamy modele o zróżnicowanej pojemności zbiornika czy ciężarze bez wyposażenia. Może to mieć duże znaczenie, jeśli zależy Ci na mobilności parownic profesjonalnych marki Karcher. Zachęcamy do przestudiowania wszystkich dostępnych w ofercie naszego sklepu modeli. Mamy nadzieję, że wybierzesz model dostosowany do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.092-104.0

Marka: Kärcher

SG 4/4 PAROWNICA PROFESJONALNA KÄRCHER 1.092-104.0

Parownica SG 4/4 (Karcher 1.092-104.0) to urządzenie, które działa w wyjątkowy sposób. Nie tylko oczyszcza powierzchnie z zabrudzeń i nieczystości, ale działa bakteriobójczo. Usuwa bród, a także nieprzyjemne zapachy związane z bytowaniem drobnoustrojów w określonych miejscach, wpływając pozytywnie na samopoczucie i zdrowie domowników/pracowników biur itd.

Cena 4 199,00 zł Cena podstawowa 6 150,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku