Z fotelem dla operatora
Szorowarki z fotelem dla operatora Karcher | ErpixKarcher24.pl

Z fotelem dla operatora

Szorowarki z fotelem dla operatora Karcher

Typ urządzenia, jakim jest szorowarka z fotelem dla operatora Karcher, to bardzo dobra alternatywa dla szorowarek ręcznego prowadzenia. Jej gabaryty są duże, podobnie jak wydajność, o czym można się przekonać, czyszcząc z pomocą urządzenia duże powierzchnie.

Szorowarki z fotelem dla operatora Karcher znajdują zastosowanie podczas czyszczenia podłoża w takich obiektach jak:

zakłady przemysłowe;

sklepy wielkopowierzchniowe;

obiekty sportowe (np. pływalnie);

parkingi;

zakłady chemiczne;

hotele;

obiekty gastronomiczne i wielu innych.

Wiele przedsiębiorstw posiada własne szorowarki z fotelami. Usprawniają one pracę i skracają czas czyszczenia wielkich powierzchni, co jest szczególnie istotne w wielu zakładach przemysłowych czy obiektach handlowych (galerie, sklepy).

Szorowarka z fotelem dla operatora Karcher – nasza oferta!

Naszym klientom oferujemy różne modele szorowarki z fotelem dla operatora Karcher. Mniejsze urządzenia posiadają zbiorniki na wodę o pojemności 70 litrów. Średnie zmieszczą 90 litrów, natomiast duże szorowarki nawet do 110 litrów wody!

Typ urządzenia i jego wielkość można bez większych problemów dopasować do wymagań obiektu, który będzie czyścić. Sterowanie szorowarką jest bardzo proste i nie wymaga specjalnego przeszkolenia czy doświadczenia. Obsługa jest niezwykle intuicyjna, bezpieczna i dająca bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie.

Warto korzystać z odpowiednich preparatów czyszczących podczas używania szorowarek, by zmaksymalizować osiągane efekty mycia i szorowania podłoża. Regularna konserwacja i serwisowanie urządzeń wydłuży ich żywotność. Wierzymy, że szorowarki z naszej oferty będą niezawodnie służyć naszym klientom przez długie lata!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku