Domowo-warsztatowe
Odkurzacze warsztatowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Domowo-warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe Karcher 

Odkurzacze warsztatowe, nazywane tak ze względu na miejsce ich wykorzystania, to funkcjonalne, bardzo praktyczne i wygodne w użyciu urządzenia. Pomagają utrzymać w porządku nie tylko warsztat, ale również pomieszczenia podczas remontu, garaż czy nawet wnętrze samochodu. Poradzą sobie z zanieczyszczeniami, z którymi klasyczne domowe odkurzacze mogłyby mieć problem. Jako oficjalny dystrybutor urządzeń marki, zapewniamy odkurzacze warsztatowe Karcher stworzone na potrzeby wymagających klientów. Nasze propozycje to modele z wielu serii zróżnicowane zarówno pod kątem wagi, jak i wielkości, mocy czy akcesoriów zawartych w zestawie. 

Przygotowaliśmy dziesiątki propozycji dla wszystkich potrzebujących sprzętu profesjonalnego, skutecznego i niezwykle dopracowanego. Marka Karcher odkurzacze warsztatowe produkuje od lat, ciągle je udoskonalając. Oferta sklepu ErpixKarcher zawiera tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt niemieckiego producenta. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz u nas model odkurzacza warsztatowego, który sprosta Twoim najśmielszym oczekiwaniom!

Odkurzacze Karcher o różnej mocy i akcesoriach

W sklepie ErpixKarcher nie brak zróżnicowania pod kątem mocy i dodatkowych akcesoriów zawartych w konkretnych odkurzaczach warsztatowych Karcher. Chcemy jednak zapewnić, że każdy model bez względu na moc, będzie w stanie skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia na przykład po remoncie czy naprawie pojazdu w warsztacie blacharskim, lakierniczym i wielu innych miejscach pracy. 

O czym pamiętać wybierając odkurzacz warsztatowy?

Kiedy wybierasz odkurzacz warsztatowy marki Karcher, zwróć uwagę na długość kabla zasilającego, pojemność zbiornika (oczywiście większy zbiornik to większe rozmiary urządzenia), a także na właściwą moc ssania. W zależności od potrzeb i zastosowania polecamy Ci postawić na mniejsze lub większe urządzenia o różnej wadze, co wpłynie na mobilność sprzętu. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas model dostosowany parametrami, funkcjami czy dodatkowymi akcesoriami do Twoich oczekiwań!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.629-731.0

Marka: Kärcher

AD 4 PREMIUM ODKURZACZ KOMINKOWY KÄRCHER

Recenzje: 0

Usuwanie popiołu z kominków, pieców oraz grillów potrafi przysporzyć wielu problemów. Efekty sprzątania zazwyczaj nie są zadowalające, gdyż unoszący się przy tym pył osiada na wszystkim dookoła. Kärcher posiada doskonałe rozwiązanie tego problemu - odkurzacz kominkowy, który szybko i skutecznie usuwa zimny popiół. Innowacyjna technologia filtracji z...

Cena 498,00 zł Cena podstawowa 689,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku