Profesjonalne
Zamiatarki profesjonalne Karcher | ErpixKarcher24.pl

Profesjonalne

Zamiatarki profesjonalne marki Karcher

Zamiatarki profesjonalne firmy Karcher zostały stworzone do szybkiego i skutecznego zamiatania dużych powierzchni. W naszej ofercie przygotowaliśmy modele kompaktowe, prowadzone ręcznie, idealne do dużych tarasów czy małych i średnich parkingów, ale także hal produkcyjnych czy magazynowych. Charakterystyczne dla zamiatarek ze sklepu Erpixkarcher24.pl jest to, że pracują naprawdę cicho, mają trwałą konstrukcję, a jednocześnie odznaczają się niezwykle łatwą obsługą. 

Zamiatarki Karcher zapewniają wiele dodatkowych funkcji i udogodnień. W przypadku modeli ręcznych jest to na przykład napędzanie przez koła głównej szczotki (brak silnika spalinowego, baterii, LPG), czyli bardzo ekologiczne rozwiązanie, regulowany uchwyt prowadzący czy duży zbiornik na zanieczyszczenia. Nasza oferta obejmuje modele ręczne, jezdne oraz wersje spalinowe i elektryczne!

Profesjonalne zamiatarki spalinowe, zasilane bateryjnie i LPG

Zamiatarki profesjonalne marki Karcher dostępne są nie tylko w wersji ręcznej, dużą popularnością cieszą się modele spalinowe, idealne do dużych powierzchni. Pojazdy te zostały wyposażone na przykład w 4-suwowe silniki Hondy o dużej mocy, co pozwoliło uzyskać wydajność powierzchniową na poziomie nawet 8 tysięcy metrów kwadratowych. To jednak nie koniec, w naszym sklepie znaleźć można również zamiatarki profesjonalne Karcher w wersji bateryjnej ze wskaźnikiem poziomu naładowania. Oferta obejmuje również modele zasilane LPG, co będzie doskonałą opcją na duże i otwarte powierzchnie. 

Zamiatarki do małych i dużych powierzchni

Zapewniamy mniejsze i większe modele zamiatarek, sterowane ręcznie, bateryjne, spalinowe i na LPG. Wybór jest więc naprawdę duży, jesteśmy profesjonalnym, certyfikowanym dostawcą sprzętu niemieckiej marki Karcher. Oferujemy w pełni oryginalne, nowe urządzenia, między innymi właśnie zamiatarki profesjonalne. Zachęcamy do ich zakupu, wybór można dostosować na przykład wymiarami powierzchni do czyszczenia oraz wydajnością powierzchniową samego sprzętu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a gdy będziesz miał pytania, skontaktuj się z nami!

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.517-107.0

Marka: Kärcher

KM 70/20 2SB ZAMIATARKA PROFESJONALNA KÄRCHER 1.517-107.0

Projekt urządzenia, jakim jest zamiatarka Karcher KM 70/20 zakłada pełny komfort użytkowania modelu. Dzięki specjalnym uchwytom Karcher KM 70/20 jest bardzo wygodny w obsłudze dla osób o każdym typie sylwetki i każdego wzrostu. Rączkę można łatwo wyregulować i dostosować jej długość do wysokości własnego ciała. Model Karcher Km 70/20 jest też wygodny w...

Cena 3 499,00 zł Cena podstawowa 4 612,50 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku