function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Myjki ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl
Myjki ciśnieniowe Karcher

Myjki ciśnieniowe Karcher

W tej kategorii znajdują się myjki ciśnieniowe Karcher przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych, a także urządzenia mobilne. Dzięki nim, można bezwysiłkowo i przede wszystkim bezpiecznie usunąć różnego rodzaju zabrudzenia. Myjki wysokociśnieniowe Karcher wyróżniają się niskim zużyciem wody, przy jednoczesnym zachowaniu efektywnego czyszczenia. Możliwość regulacji ciśnienia sprawia, że użytkownik może indywidualnie dostosować sposób czyszczenia do rodzaju powierzchni.

Myjki wysokociśnieniowe Karcher - szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu dostępne są myjki charakteryzujące się różną mocą, a co za tym idzie, maksymalnym ciśnieniem. Oferujemy zarówno podstawowe modele, jak i rozbudowane zestawy zawierające dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu myjka staje się niezwykle uniwersalnym narzędziem do czyszczenia. Firma Karcher słynie z wysokiej jakości wykonania. Wszystkie egzemplarze są wyposażone w solidne i wytrzymałe głowice, charakteryzujące się długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem. Myjki Karcher mogą być sterowane zarówno z pilota lancy, jak i z aplikacji Kärcher Home & Garden, która pomaga użytkownikowi wybrać odpowiedni tryb pracy.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher

W tej kategorii można znaleźć także profesjonalne myjki wysokociśnieniowe, przeznaczone do ciężkiej i długotrwałej pracy. Urządzenia tego typu są wykorzystywane m.in. w przemyśle, budownictwie, rolnictwie, zakładach komunalnych i w firmach specjalizujących się w utrzymywaniu porządku. Oferujemy wydajne modele, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. W zależności od potrzeb i przeznaczenia, mamy w asortymencie myjki z funkcją podgrzewania wody, wersje elektryczne i spalinowe. Proponujemy także dodatkowe akcesoria oraz szeroki wybór środków czyszczących o różnym przeznaczeniu.

Myjki ciśnieniowe Karcher - opinie użytkowników

Firma Karcher jest światowym liderem w technologii czyszczenia. Myjki ciśnieniowe dostępne w tej kategorii wyróżniają się trwałością i niezawodnością, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Te cechy, w połączeniu z niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną sprawiają, że urządzenia Karcher nieustannie cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

Baner-Myjki.jpg

Jest 167 produktów.

Pokazano 1-12 z 167 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();