function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Wycinaki do chwastów Karcher | ErpixKarcher24.pl
Wycinaki do chwastów Karcher
Wycinaki do chwastów Karcher | ErpixKarcher24.pl

Wycinaki do chwastów Karcher

Wycinak do chwastów Karcher

Regularne pozbywanie się chwastów z terenów zielonych i pielęgnowanych to nie lada wyzwanie. Nie tylko zabiera cenny czas, ale jednocześnie doprowadza na przykład do bólu pleców i zmęczenia. Dlatego warto sięgnąć po wycinak do chwastów Karcher, który sprawi, że prace przebiegną znacznie szybciej, będą dokładniejsze, jednocześnie mniej uciążliwe. Co ważne, urządzenia, o których piszemy, nie usuwają tylko i wyłącznie chwastów, jak również trawę czy mech, jeśli tego życzy sobie użytkownik. Mogą być użytkowane przy gruncie, ale także kamiennych schodach, podjazdach czy murkach. Wycinaki do chwastów Karcher są bezprzewodowe, dzięki czemu nie musisz martwić się ograniczonymi możliwościami. Sprzęt możesz zabrać na działkę, zanim się rozładuje, pozbędziesz się problematycznych roślin.

Proponowane przez nas urządzenia mają innowacyjnie zaprojektowane szczotki z nylonowym włosiem. Oferują wysoką prędkość obrotową, co jednocześnie przekłada się na skuteczność wycinania. Z pomocą półkolistej podpórki na zakrętce, utrzymanie odpowiedniego kąta nachylenia urządzenia podczas pracy nie będzie problematyczne. Gdy szczecina się zużyje, jej wymiana na nową będzie banalnie prosta. 

Problem z pasem szczotkowym? Kup nowy!

Pas szczotkowy po prostu się zużył? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby go wymienić. Jak już pisaliśmy, cały proces będzie banalnie prosty, nie potrzebujesz do tego narzędzi. Oczywiście musisz kupić szczotkę, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszym sklepie internetowym. Urządzenia Karcher do wycinania chwastów będą pracować na zamienniku zupełnie tak, jak wcześniej. To również nylonowy produkt przeznaczony nie tylko na grunt, ale również twardsze powierzchnie, spod których wyrastają chwasty. Zachęcamy do składania zamówień.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();