Domowe
Myjki domowe ciśnieniowe Karcher | ErpixKarcher24.pl

Domowe

Myjki domowe ciśnieniowe Karcher

Domowe myjki ciśnieniowe Karcher ułatwią mycie samochodów, balkonów, tarasów, a także elewacji. Od produkcji profesjonalnych różnią się przede wszystkim mocą, wymiarami i wagą. W domowych warunkach niepotrzebna jest wysoka moc, a im mniejsze wymiary i mniejsza waga, tym oczywiście lepiej. W sklepie ErpixKarcher przygotowaliśmy modele myjek ciśnieniowych Karcher do użytku domowego. Wprowadziliśmy do oferty najnowsze produkcje niemieckiej marki. Znajdziesz u nas wersje różniące się od siebie kształtem konstrukcji, wymiarami, mocą, ale również liczbą dodatkowych akcesoriów, co może mieć duże znaczenie, gdy szukasz sprzętu o wszechstronnym zastosowaniu. Chcemy tutaj wyróżnić myjki domowe ciśnieniowe Karcher z serii Compact o bardzo małych wymiarach i zróżnicowanej liczbie dodatków w zależności od modelu.

O czym pamiętać przy wyborze myjki ciśnieniowej?

Kiedy wybierasz myjki ciśnieniowe Karcher do użytku domowego, zwróć uwagę na wydajność tłoczenia. Oczywiście ten parametr, gdy jest wyższy, tym wydajność również, a to przekłada się na większe ciśnienie samego strumienia wydobywającego się z lancy. Przyjrzyj się maksymalnej temperaturze doprowadzanej wody, w tym przypadku jest podobnie, im więcej, tym lepiej. Zdecyduj się na zakup domowej myjki ciśnieniowej Karcher o wysokiej wydajności powierzchniowej. Nie zapomnij zwrócić uwagi na długość kabla zasilającego. Kierując się tymi zasadami, wybierzesz myjkę na miarę swoich oczekiwań. Zachęcamy do składania zamówień!

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.317-233.0

Marka: Kärcher

K 7 PREMIUM SMART CONTROL HOME KÄRCHER

Urządzenie, jakim jest Karcher K 7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0 to wysokiej jakości sprzęt czyszczący do zastosowań domowych. Posesja z ogrodem i podjazdem z kostki brukowej? Ogrodzenie, narzędzia domowe, koła, mur, ściany… Zastosowań Karcher K 7 Premium Smart Control Home jest naprawdę wiele. Myjka ciśnieniowa wyposażona została w pistolet,...

Cena 2 499,00 zł Cena podstawowa 3 499,99 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku