function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Prostowniki i baterie do szorowarek Karcher | ErpixKarcher24.pl
Prostowniki i baterie do szorowarek Karcher
Prostowniki i baterie do szorowarek Karcher | ErpixKarcher24.pl

Prostowniki i baterie do szorowarek Karcher

Prostowniki do szorowarek Karcher 

Prostowniki do szorowarek marki Karcher wraz z akumulatorami zapełniły tę kategorię. Chcemy, abyś miał dostęp do części zamiennych urządzenia, mógł z niego korzystać nawet po awarii lub tak jak w tym przypadku, wyczerpaniu się lub usterki ogniwa. Zaznaczamy, że prostowniki dostępne w naszej ofercie to modele o zmiennej mocy znamionowej i różnym napięciu, proste w montażu z wtyczką SB.

Pozwolą szybko i skutecznie przywrócić akumulator do pełnej sprawności. Tym samym umożliwią dalszą pracę urządzenia w dowolnym miejscu jego wykorzystania. Prostowniki do szorowarek firmy Karcher dostępne są w kilku wydaniach, zachęcamy do składania zamówień na jeden z nich! 

Baterie do szorowarek Karcher

Nasza oferta w tej kategorii zawiera także akumulatory do szorowarek firmy Karcher. Produkcje te stworzone są z myślą o konkretnych modelach urządzeń. Przede wszystkim wyróżniają się pojemnością, ale również cyklami ładowania, które można liczyć w setkach. Dostępne u nas baterie do szorowarek Karcher są przede wszystkim wydajne, jednocześnie długowieczne.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich modeli i wyboru jednego z tych, który sprawdzi się w danej szorowarce. Chcemy zaznaczyć, że kupisz u nas także szybkie ładowarki do akumulatorów. Będą one niezbędne w wielu zakładach wykorzystujących szorowarki regularnie do usuwania zabrudzeń z powierzchni. Polecamy przejrzeć wszystkie możliwości, jeśli nie wiesz, na jaki model akumulatora czy prostownika postawić, skontaktuj się z nami!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();