Bez podgrzewania wody
Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher bez podgrzewania wody | ErpixKarcher24.pl

Bez podgrzewania wody

Myjki ciśnieniowe bez podgrzewania wody – modele profesjonalne

Profesjonalne myjki ciśnieniowe marki Karcher bez podgrzewania wody sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest długotrwałe usuwanie ciężkich zanieczyszczeń. Ich głównym przeznaczeniem są place budowy, zakłady przemysłowe, gospodarstwa rolnicze i firmy oferujące usługi leśne, polecamy je także dużym firmom transportowym. Wszystkie modele z tej kategorii wyposażone są w mocne silniki trójfazowe, obrotowe, długie lance, węże wysokociśnieniowe w oplocie stalowym o długości nawet 10 metrów czy w systemy zabezpieczeń silnika z wyświetlaczem LED. Najważniejsze jest jednak ciśnienie, moc i wydajność tłoczenia, te parametry stoją na bardzo wysokim poziomie, przykładem może być jeden z modeli wytwarzający ciśnienie do 250 barów i wydajność tłoczenia na poziomie 1000 litrów na godzinę.

Myjki marki Karcher z wieloma akcesoriami w komplecie

Każda dostępna w naszym sklepie profesjonalna myjka ciśnieniowa Karcher bez podgrzewania wody jest wyposażona w wiele dodatkowych akcesoriów, co pozwala dostosować urządzenie do różnych prac. Zestawy, jakie można u nas znaleźć, zawierają kilka dysz na przykład rotacyjną i power do nakładania chemii, adapter do podłączenia węży, koła transportowe i wiele więcej. Na uwagę zasługuje nowoczesne rozwiązanie niemieckiego producenta, czyli pistolet EasyForce, o zmienionym systemie mocowania węży i akcesoriów, co pozwala bez wysiłku korzystać z myjki ciśnieniowej Karcher bez podgrzewania wody. Zachęcamy do składania zamówień i do kontaktu w przypadku pytań!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1.520-931.0

Marka: Kärcher

HD 5/15 C PLUS KÄRCHER 1.520-931.0

Myjka ciśnieniowa Karcher HD 5/15 C Plus 1.520-931.0 została zaprojektowana w taki sposób, aby jej kompaktowe rozmiary zapewniały maksimum efektywności. Urządzenie, jakim jest myjka ciśnieniowa Karcher HD 5/15 C należy do sprzętu wysoce mobilnego. Transport Karcher HD 5/15 C Plus jest ułatwiony nie tylko ze względu na rozmiary, ale także design czy...

Cena 3 399,00 zł Cena podstawowa 4 797,00 zł
Więcej
Na magazynie

Śledź nas na Facebooku