function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML(); Adaptery i przyłącza do urządzeń ogrodowych Karcher
Adaptery i przyłącza do urządzeń ogrodowych Karcher
Adaptery i przyłącza do urządzeń ogrodowych Karcher

Adaptery i przyłącza do urządzeń ogrodowych Karcher

Adaptery do urządzeń ogrodowych marki Karcher

Duży ogród lub rodzina? Jedno źródło wypływu wody i jeden wąż ogrodowy to za mało? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, a mianowicie adaptery Karcher, które sprawią, że oczekiwanie na swoją kolej do wymycia auta czy podlania kwiatków nie wystąpi. Polecamy przede wszystkim wersje w kształcie trójników, które umożliwią podłączenie na raz trzech węży ogrodowych do jednego kranu. Oczywiście to tylko przykład, choć obrazujący możliwości, jakie dostępne są w tej kategorii. Polecamy także wybrać przyłącza do urządzeń ogrodowych Karcher, które zamienią źródło wypływu wody w miejsce jej poboru przez węża. 

Adapter Karcher bez względu na model to gwarancja udanego zakupu z kilku powodów. Przede wszystkim każda dostępna wersja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów sztucznych, choć nie brak także egzemplarzy mosiężnych. Wszystkie spełnią Twoje oczekiwania pod względem trwałości, wydajności, jednocześnie łatwości montażu. Zachęcamy do przejrzenia dowolnych dostępnych adapterów i złączek, wybierz te z gwintem pasującym do źródła wypływu wody.

Uniwersalne szybkozłączki – dlaczego ich potrzebujesz?

Przyłącza Karcher to kolejne propozycje z tej kategorii. Z ich pomocą w sposób szybki i skuteczny połączysz wąż ogrodowy z kranem. Co więcej, możliwe jest także ich połączenie z myjką ciśnieniową czy innymi urządzeniami ogrodowymi, które służą do podlewania i zostały wyposażone w system CLICK. To wysokiej jakości, uniwersalne przyłącza odporne na przykład na korozję. Często występują z gumowymi uchwytami, co zwiększa wygodę obsługi. Zachęcamy do przejrzenia możliwości i zakupu, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
function lazyLoadingImageHTML() { var lazyImages = [].slice.call(document.querySelectorAll("img.lazy")); if ("IntersectionObserver" in window) { let lazyImageObserver = new IntersectionObserver(function ( entries, observer ) { entries.forEach(function (entry) { if (entry.isIntersecting) { let lazyImage = entry.target; lazyImage.src = lazyImage.dataset.src; lazyImage.classList.remove("lazy"); lazyImageObserver.unobserve(lazyImage); } }); }); lazyImages.forEach(function (lazyImage) { lazyImageObserver.observe(lazyImage); }); } else { } } lazyLoadingImageHTML();